מה הופך את המדרסים של FOOTCARE למדרסים האיכותיים ביותר?

אנו צועדים כל יום אלפי צעדים ועוסקים במגוון פעולות פיזיות אשר מאתגרות ומגבירות את העומס על הגוף. לעיתים שחיקה טבעית, נעליים לא מותאמות או  יציבה לא מאוזנת גורמים לכאבים ברגליים ובמערכת השלד והשרירים.

בשוק המדרסים קיימים מגוון רחב של מדרסים ואפשרויות, אך רק מדרסים מקצועיים ואיכותיים, אשר הותאמו באופן אישי, ייתנו לכם את המענה המיטבי עבורכם.

מהן האפשרויות הקיימות בשוק?

מדרסים סטנדרטיים:  מוצר מדף המוצע ללא התאמה אישית ומגיע עם סוגי תמיכות שונות מהמפעל, כאשר לכל סוג תמיכה ישנם המאפיינים שלו.  הבעיה העיקרית במדרסים הללו היא כי המדרסים אינם מותאמים לרגל הספציפית באופן אישי, כך שבמרבית המקרים אין התאמה בין הצורך הייחודי של המטופל למדרס.

מדרסי גבס בהתאמה אישית: במדרסים אלו הרגל מונחת על ספוג אשר מטביע את צורתה ומשמש לבניית גבס . אלו נעשים לרוב אצל גורם שלישי אשר מתמחה בבניית המדרס. המדרסים הללו נותנים תמיכה פאסיבית לקשת הרגל.  עם זאת, המתודה בה הם נעשים דורשת תהליך הכנה ארוך וזמן ארוך לייצור ע"י מומחים לתהליך, דבר המייקר את המחיר באופן משמעותי.

מדרסי Confidential – Proprietary of E.S.R. FootCare  הנם מדרסים עמידים, גמישים ובריאים. המדרסים מיוצרים בהליך קצר בן 15 דקות, הכולל אבחון של המטופל, ייצור והתאמה במקום .

מדרסים ביו-דינאמיים-אנו מייצרים מדרסים בהתאמה אישית בשיטה המתקדמת בעולם, בטכנולוגית CNC. שיטה המאפשרת לנו דיוק ברמה הגבוהה ביותר בה אנחנו יוצרים מודל תלת ממדי לכף הרגל של המטופל, על פיו מיוצר המדרס.

אנחנו מאמינים במדרסים שלנו!

אופן הייצור הייחודי לנו, מאפשר לנו להתאים את המדרס בשלמות לכף הרגל ולצרכיה ולכן אנו מתחייבים להצלחת הטיפול ולמוצר ברמה הגבוהה ביותר בשוק. לא מרוצים מהמדרסים? תוכלו להשיבם תוך 30 יום ולקבל החזר כספי מלא!

המדרסים שלנו איכותיים, קלי משקל, מהירי הכנה ומשפרים את איכות החיים של לקוחותינו החל מהצעד הראשון.