למה בעצם מדרסים?

לא כל האנשים דומים ולא כל כפות הרגליים זהות

כל אחד מאתנו שונה וכך גם מבנה כפות הרגליים שלנו. לעיתים הן אינן זהות אפילו בין אחת לשנייה. לעומת זאת הנעליים שלנו מגיעות מקווי ייצור המוניים ואינן מותאמות לנו באופן פרטני, כך שלמעשה לא ניתן מענה למבנה הייחודי של כפות הרגליים של הצרכן.

בעולם מודרני הנע בקצב מהיר, כפות הרגליים שלנו נושאות בנטל עצום! מדובר בשטח פנים קטן אשר עליו מונח נטל השרירים, הגידים, המיתרים והעצמות של הגוף. כפות הרגליים שלנו נדרשות לתמוך בפעילויות רבות כמו עמידה, הליכה וריצה.

זאת ועוד, שגרת חיינו ועומס היום-יום מצריכות מכפות הרגליים שלנו עמידה על משטחים שונים כגון אספלט, כורכר, מרצפות . ..אלו יכולים להגביר נזקים ועומסים למפרקים, עמוד השדרה, סחוסים ועוד.

המדרסים מספקים לנו בסיס יציב ותומך לפעילויות שלנו ולעמוד השדרה.

באלו תופעות ותסמינים יטפלו מדרסי Foot Care?

  • בעיות מבנה כף הרגל – מבנה רגל שטוחה או רגל קמורה מלמד על הצורך במדרסים אורתופדיים על מנת לתת מענה לחוסר האיזון
  • מבנה רגליים לקוי – רגליים בעלות ברכים צמודות הנוטות פנימה או מרוחקות אחת מהשנייה, יעידו על חוסר איזון ועל הצורך במדרסים על מנת לאזן את הנטייה הזו ובכדי להפחית את העומס ממפרק הברך
  • יבלות חוזרות ונשנות – יבלות הן תופעה נפוצה אשר גורמת לנפיחות בכרית כף הרגל ומצביעה על חלוקה א-סימטרית של המעמסה על הרגל. באמצעות התאמה של מדרסים נוכל להימנע מתופעה שכיחה זו.
  • דורבן העקב ( (Spur Heelהדורבן הוא תוצר של לחץ ומעמסה על עקב כף הרגל. המדרסים יספקו תמיכה בכל כף הרגל ויסייעו במניעת הלחץ המופעל על עקב כף הרגל.
  • פריצות דיסק בגב – מצריכות תמיכה של מדרסים אורתופדיים, על מנת למנוע זעזועים ולחץ על עמוד השדרה
  • מחלות כלי דם, סכרת, אוסטיאוארטריטיס –מחלה שפוגעת במפרקים לרבות ירכיים, ברכיים וכפות רגליים. המדרסים ישמשו למניעת תופעות הלוואי והחמרת המצב.